Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół, 25.11.2016

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych 2016

W dniu 25 listopada br wznowiono po kilkunstu latach Indywidualne Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadpodstawowych w szachach. Organizatorami imprezy byli: 'Włocławski Klub Szachowy-1938"; CKBB STARA REMIZA; Urząd Miasta Włocławek i firma RENEX.

Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund , a każdy uczestnik na rozegranie partii miał 15 min. Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody książkowe , a wszyscy uczestnicy upominki.

W klasyfikacji Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt zwyciężyły :
1. Stanowska Julia z Muzycznej Szkoły Podstawowej - 5 pkt.
2. Bychowska Marta ze Szkoły Podstawowej nr 14 - 4 pkt.
3. Niezabitowska Zofia ze Szkoły Podstawowej nr 19 - 3,5 pkt.

W klasyfikacji Szkół Podstawowych w kategorii chłopców zwyciężyli :
1. Stanowski Adam z Muzycznej Szkoły Podstawowej - 6 pkt.
2. Tomczak Grzegorz z Muzycznej Szkoły Podstawowej - 4 pkt.
3. Jóźwiak Wojciech z Prywatnej Szkoły Podstawowej "Wiedza" - 4 pkt.
4. Maślankowski Michał ze Szkoły Postawowej nr 23 - 3 pkt.

W klasyfikacji Gimnazjów w kategorii dziewcząt zwyciężyły:
1. Więckowska Oliwia z Katolickiego Gimnazjum im. ks. Jana Długosza - 5 pkt.
2. Przepiórska Katarzyna z Gimnazjum nr 3 - 3 pkt.
3. Czarnecka Zuzanna z Gimnazjum nr 12 - 2,5 pkt.

W klasyfikacji Gimnazjów w kategorii chłopców zwyciężyli:
1. Maślankowski Adam z Gimnazjum nr 4 - 5 pkt.
2. Połujański Mateusz z Gimnazjum nr 3 - 4,5 pkt.
3. Warchoł Aleksander z Gimnazjum nr 12 - 4,5 pkt.

W klasyfikacji Szkół Ponadpodstawoowych w kategorii dziewcząt zwyciężyła Słomczewska Aleksandra z Zespołu Szkół Elektrycznych - 2 pkt.

W klasyfikacji Szkół Ponadpodstawowych w kategorii chłopców zwyciężyli :
1. Rafalski Kacper z Zespołu Szkół Ekonomicznych - 6,5 pkt.
2. Kujawski Szymon z Zespołu Szkół Technicznych - 5,5 pkt.
3. Łyczko Piotr z Zespołu Szkół Elektrycznych - 5,5 pkt.

W klasyfikacji generalnej Szkół Podstawowych zwyciężył Adam Stanowski z SP Muzycznej - 6 pkt, Gimnazjów: Oliwia Więckowska z Gimnazjum Katolickiego im. ks. Jana Długosza 5 pkt., a Szkół Ponadpodstawowych - Kacper Rafalski z Zespołu Szkół Ekonomicznych 6,5 pkt.

Lista startowa

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Data ur.

1

II+

Rafalski, Kacper

R 1558

1900

Zespół Szkół Ekonomicznych

1998

2

III

Więckowska, Oliwia

R 1167

1400

Gimnazjum im. ks. Jana Długosza we Włocławku

2002

3

III

Stanowski, Adam

1135

1600

Podstawowa Szkoła Muzyczna we Włocławku

2004

4

III

Maślankowski, Adam

1108

1600

Gimnazjum nr 4 im ONZ we Włocławku

2001

5

II+

Stanowska, Julia

0

1700

Podstawowa Szkoła Muzyczna we Włocławku

2005

6

III

Kujawski, Szymon

0

1600

Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

1998

7

IV

Łyczko, Piotr

0

1400

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

1999

8

IV

Maślankowski, Michał

0

1400

Szkoła Podstawowa nr 23

2005

9

V

Rojewski, Franciszek

0

1200

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

2000

10

V

Tomczak, Grzegorz

0

1200

Podstawowa Szkoła Muzyczna we Włocławku

2004

11

bk

Topić, Selena

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2008

12

bk

Sztenderewicz, Kornelia

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

2005

13

bk

Stasiak, Jakub

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1998

14

bk

Czarnecka, Zuzanna

0

1000

Gimnazjum nr 12 we Włocławku

2003

15

bk

Świtkowska, Julia

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2002

16

bk

Winiarski, Wojciech

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2002

17

bk

Pawlak, Damian

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1997

18

bk

Wróblewski, Arian

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2007

19

bk

Warchoł, Aleksander

0

1000

Gimnazjum nr 12 we Włocławku

2002

20

bk

Jóźwiak, Wojciech

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2004

21

bk

Bychowska, Marta

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

2005

22

bk

Kamiński, Wojciech

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 20

2006

23

bk

Paliwoda, Kacper

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku

2004

24

bk

Przepiórska, Katarzyna

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2002

25

bk

Sobierajski, Tomasz

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku

2007

26

bk

Słomczewska, Aleksandra

0

1000

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

2000

27

bk

Żuchowski, Michał

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku

2005

28

bk

Orylski, Łukasz

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2001

29

bk

Leśniewski, Piotr

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1998

30

bk

Sikorski, Maksymilian

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2003

31

bk

Krzyżanowski, Jakub

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2001

32

bk

Taglewski, Arkadiusz

0

1000

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

2000

33

bk

Maciejewski, Maciej

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

2006

34

bk

Gruszczyński, Igor

0

1000

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

2000

35

bk

Wysocki, Adam

0

1000

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

1999

36

bk

Kłosowski, Kamil

0

1000

Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

1997

37

bk

Nadolski, Nikodem

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2007

38

bk

Narewski, Łukasz

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 11 we Włocławku

2006

39

bk

Maciejewski, Paweł

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

2006

40

bk

Niezabitowska, Zofia

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku

2004

41

bk

Surmacki, Radosław

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

2000

42

bk

Mielcarek, Gracjan

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1998

43

bk

Połujański, Mateusz

0

1000

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

2002

44

bk

Śmieszny, Miłosz

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2008

45

bk

Surmacki, Adrian

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1998

46

bk

Parcheta, Kazimierz

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2009

47

bk

Gradowski, Krzysztof

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2007

48

bk

Jabłońska, Maria

0

1000

Podstawowa Szkoła Muzyczna we Włocławku

2005

49

bk

Michorzewska, Martyna

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza" we Włocławku

2006

50

bk

Błaszkiewicz, Aleksander

0

1000

Liceum im. Ziemi Kujawskiej

1999

51

bk

Bisiorowski, Mateusz

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

2007

52

bk

Skonieczny, Łukasz

0

1000

Zespół Szkół Ekonomicznych

1997

53

bk

Celmer, Wiktor

0

1000

Podstawowa Szkoła Muzyczna we Włocławku

2006

54

bk

Maćkiewicz, Dominik

0

1000

Liceum im. Ziemi Kujawskiej

1999

55

bk

Skibiński, Kamil

0

1000

Zespół Szkół Technicznych we Włocławku

1997

56

bk

Paul, Dominik

0

1000

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

2000

 

Wyniki - runda 7

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

1

II+

Rafalski, Kacper

R 1558

1900

6.5

22.50

31.50

6

27.0

2

3

III

Stanowski, Adam

1135

1600

6.0

23.00

32.50

6

25.0

3

6

III

Kujawski, Szymon

0

1600

5.5

22.00

31.50

5

22.0

4

7

IV

Łyczko, Piotr

0

1400

5.0

24.00

29.50

4

22.0

5

2

III

Więckowska, Oliwia

R 1167

1400

5.0

23.00

32.50

4

23.0

6

5

II+

Stanowska, Julia

0

1700

5.0

22.50

30.50

5

23.0

7

9

V

Rojewski, Franciszek

0

1200

5.0

22.50

29.50

4

20.0

8

42

bk

Mielcarek, Gracjan

0

1000

5.0

22.00

30.00

5

21.0

9

35

bk

Wysocki, Adam

0

1000

5.0

22.00

29.00

4

19.0

10

4

III

Maślankowski, Adam

1108

1600

5.0

21.00

28.50

5

20.0

11

45

bk

Surmacki, Adrian

0

1000

5.0

20.50

28.50

5

21.0

12

54

bk

Maćkiewicz, Dominik

0

1000

5.0

19.50

27.50

5

22.0

13

43

bk

Połujański, Mateusz

0

1000

4.5

18.00

24.50

4

17.0

14

19

bk

Warchoł, Aleksander

0

1000

4.5

17.50

25.00

3

17.5

15

31

bk

Krzyżanowski, Jakub

0

1000

4.0

21.00

30.00

4

16.0

16

10

V

Tomczak, Grzegorz

0

1200

4.0

21.00

28.00

4

19.0

17

17

bk

Pawlak, Damian

0

1000

4.0

21.00

28.00

4

18.0

18

28

bk

Orylski, Łukasz

0

1000

4.0

20.50

28.50

4

16.0

19

55

bk

Skibiński, Kamil

0

1000

4.0

20.50

27.50

4

18.0

20

21

bk

Bychowska, Marta

0

1000

4.0

20.00

28.00

4

16.0

21

29

bk

Leśniewski, Piotr

0

1000

4.0

18.50

27.00

4

16.0

22

32

bk

Taglewski, Arkadiusz

0

1000

4.0

18.50

26.00

4

17.0

23

20

bk

Jóźwiak, Wojciech

0

1000

4.0

17.00

24.00

3

16.0

24

56

bk

Paul, Dominik

0

1000

4.0

16.50

22.00

4

16.0

25

52

bk

Skonieczny, Łukasz

0

1000

4.0

16.00

22.50

4

14.0

26

50

bk

Błaszkiewicz, Aleksander

0

1000

4.0

16.00

22.00

4

15.0

27

13

bk

Stasiak, Jakub

0

1000

4.0

13.00

18.50

4

12.0

28

41

bk

Surmacki, Radosław

0

1000

3.5

20.00

28.00

3

15.0

29

40

bk

Niezabitowska, Zofia

0

1000

3.5

14.00

18.50

3

13.0

30

8

IV

Maślankowski, Michał

0

1400

3.0

20.00

29.50

3

17.0

31

22

bk

Kamiński, Wojciech

0

1000

3.0

17.50

23.50

3

12.0

32

24

bk

Przepiórska, Katarzyna

0

1000

3.0

17.00

25.50

3

12.0

33

16

bk

Winiarski, Wojciech

0

1000

3.0

17.00

25.00

3

15.0

34

25

bk

Sobierajski, Tomasz

0

1000

3.0

17.00

25.00

3

14.0

35

30

bk

Sikorski, Maksymilian

0

1000

3.0

17.00

24.00

3

11.0

36

36

bk

Kłosowski, Kamil

0

1000

3.0

16.00

23.50

3

12.0

37

39

bk

Maciejewski, Paweł

0

1000

3.0

16.00

22.00

3

12.0

38

47

bk

Gradowski, Krzysztof

0

1000

3.0

15.00

21.50

2

9.5

39

49

bk

Michorzewska, Martyna

0

1000

3.0

15.00

20.50

3

11.0

40

34

bk

Gruszczyński, Igor

0

1000

3.0

14.50

22.00

2

9.0

41

51

bk

Bisiorowski, Mateusz

0

1000

3.0

12.50

15.50

3

8.0

42

14

bk

Czarnecka, Zuzanna

0

1000

2.5

18.50

25.50

2

11.0

43

11

bk

Topić, Selena

0

1000

2.5

17.00

24.00

2

9.5

44

23

bk

Paliwoda, Kacper

0

1000

2.5

15.00

21.50

2

9.0

45

53

bk

Celmer, Wiktor

0

1000

2.5

15.00

21.00

2

8.0

46

38

bk

Narewski, Łukasz

0

1000

2.0

18.00

24.00

2

10.0

47

48

bk

Jabłońska, Maria

0

1000

2.0

16.50

23.50

1

9.0

48

37

bk

Nadolski, Nikodem

0

1000

2.0

14.50

21.00

0

5.5

49

44

bk

Śmieszny, Miłosz

0

1000

2.0

14.00

18.00

2

8.0

50

26

bk

Słomczewska, Aleksandra

0

1000

2.0

13.50

18.50

2

6.0

51

27

bk

Żuchowski, Michał

0

1000

2.0

12.00

16.00

2

4.0

52

18

bk

Wróblewski, Arian

0

1000

2.0

11.00

17.50

1

7.5

53

46

bk

Parcheta, Kazimierz

0

1000

2.0

10.50

14.50

1

7.0

54

33

bk

Maciejewski, Maciej

0

1000

1.5

16.50

23.00

1

5.0

55

15

bk

Świtkowska, Julia

0

1000

1.5

12.00

18.00

0

5.5

56

12

bk

Sztenderewicz, Kornelia

0

1000

0.0

12.50

19.50

0

0.0

Ostatnio zmieniany niedziela, 27 listopad 2016 16:21

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Można używać podstawowych znaczników (X)HTML. Aby uniknąć spamu, komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu go przez moderatora.

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.