Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26, 03.11.2016

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

3 XI 2016 - Turniej Szachowo - Warcabowy w ZS 26
XXXVI Turniej Szachowy i XLVIII Turniej Warcabowy - ZS 26 Bydgoszcz 

W listopadowym turnieju szachowo - warcabowym w ZS 26 (XXXVI Turniej Szachowy i XLVIII Turniej Warcabów Stupolowych) startowało 62 zawodników (30 szachistów - 0 kobiet i 32 warcabistów - 10 kobiet) z Bydgoszczy, Świecia, Szubina, Łochowa, Unisławia, Rynarzewa, Turzyna, Smolnik i Miastowic. Uczestnicy reprezentowali kluby: KSz Gambit Świecie, SIN Razem Świecie, MDK 1 Bydgoszcz, UKS MDK 1 "Hetman" Bydgoszcz, MKS EMDEK Bydgoszcz, PKS Leśny Bydgoszcz, BKS Chemik Bydgoszcz i UKS Szachowa Dwójka Szubin. W turnieju szachowym A zwyciężył Przemysław Szmidt (KSz Gambit Świecie) - 6,5/7. Na II miejscu uplasował się Stanisław Paprocki (BKS Chemik Bydgoszcz) 5, a na III miejscu Antoni Paprocki (BKS Chemik Bydgoszcz) 5. W turnieju warcabów stupolowych (międzynarodowych) A zwyciężył z kompletem punktów Mateusz Weryho (Gimnazjum 49 Bydgoszcz - MDK 1 Bydgoszcz) 14/14 przed Dominikiem Rubaj (SIN Razem Świecie) 10 i Kacprem Skalińskim (SP 60 Bydgoszcz - MDK 1 Bydgoszcz) 9. Zawody prowadzili: Piotr Szybowicz i Mikołaj Włoch. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronach chessarbiter.

turniej szachowy A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5910/

turniej szachowy B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5911/

turniej warcabowy A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5912/

turniej warcabowy B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_5913/

Turniej Szachowy A

M

Grupa

M

K

Zawodnik

Klub

P

1

od 2000

1

I++

Przemysław Szmidt

Gambit Świecie

6,5/7

2

1800

1

II

Stanisław Paprocki

Chemik Bydgoszcz

5

3

1800

2

II

Antoni Paprocki

Chemik Bydgoszcz

5

4

od 2000

2

I

Jerzy Białas

Szachowa Dwójka Szubin

4,5

5

1800

3

II+

Wojciech Florek

Chemik Bydgoszcz

4

6

1800

4

II

Igor Jankowski

MDK 1 Bydgoszcz

4

7

od 2000

3

I

Mariusz Darowicki

Gambit Świecie

3,5

8

1800

5

II

Mateusz Kamiński

EMDEK Bydgoszcz

3,5

9

1600

1

III

Gerard Balcerek

Leśny Bydgoszcz

2,5

10

1600

2

III

Franciszek Paprocki

Chemik Bydgoszcz

2

11

1600

3

III

Szymon Hołyński

MDK 1 Bydgoszcz

1,5

 

Turniej Szachowy B

M

Grupa

M

K

Zawodnik

Klub

P

1

1400

1

IV

Alan Jagodziński

Miastowice

6,5/7

2

1400

2

IV

Leon Winiarski

Chemik Bydgoszcz

5,5

3

1400

3

IV

Olaf Jagodziński

Miastowice

5,5

4

1400

4

IV

Bartosz Przybylski

Łochowo

4,5

5

1200

1

V

Tomasz Kamiński

Bydgoszcz

4,5

6

1000

1

-

Szymon Raźny

SP 28 (MDK 1 Bydgoszcz)

4,5

7

1000

2

-

Hubert Ratajczak

SP Katolicka Bydgoszcz

4

8

1000

3

-

Janusz Przybylski

Łochowo

4

9

1200

2

V

Michał Łasecki

Szachowa Dwójka Szubin

3,5

10

1000

4

-

Marcel Mrówczyński

SP 60 (MDK 1 Bydgoszcz)

3,5

11

1400

5

IV

Mateusz Miłkowski

Szachowa Dwójka Szubin

3

12

1000

5

-

Leszek Hołyński

Bydgoszcz

3

13

1400

6

IV

Franciszek Olejniczak

SP 60 (MDK 1 Bydgoszcz)

3

14

1000

6

-

Artur Raźny

Bydgoszcz

3

15

1000

7

-

Adam Jagodziński

Miastowice

3

16

1200

3

V

Zbigniew Florek

Bydgoszcz

3

17

1000

8

-

Piotr Skrojek

SP 60 (MDK 1 Bydgoszcz)

2,5

18

1000

9

-

Jakub Megger

SP 60 (MDK 1 Bydgoszcz)

1,5

19

1200

4

V

Bartek Lewandowski

SP 60 (MDK 1 Bydgoszcz)

1

 

Turniej Warcabów Stupolowych (Międzynarodowych) A

M

Grupa

M

K

Zawodnik

Szkoła/Klub

P

1

Gimnazjum

1

IV

Mateusz Weryho

Gimnazjum 49

14/14

2

II-III

1

IV

Dominik Rubaj

SIN Razem Świecie

10

3

IV-VI

1

V

Kacper Skaliński

SP 60

9

4

II-III

2

V

Filip Gotowski

Unisław

9

5

II-III

3

V

Oskar Dudka

SP 28

8

6

Gimnazjum

2

-

Kacper Lenarczyk

Gimnazjum 56

8

7

Kobiety

1

-

Julia Kowalska

SP 25

7

8

II-III

4

-

Krzesimir Białczyk

SP 28

6

9

II-III

5

-

Miłosz Wolf

SP 60

6

10

Kobiety

2

V

Melisa Kowalska

SP 25

6

11

Kobiety

3

IV

Ewa Gutkowska

SP 28

5

12

IV-VI

2

-

Konrad Gruszczyński

SP 60

4

13

Gimnazjum

3

-

Kacper Gruszczyński

Gimnazjum 16

3

14

IV-VI

3

-

Olaf Sołtysiak

SP 60

3

 

Turniej Warcabów Stupolowych (Międzynarodowych) B

M

Grupa

M

K

Zawodnik

Szkoła/Klub

P

1

C do lat 6

1

-

Dawid Gotowski

Unisław

10/10

2

C do lat 8

1

-

Piotr Pomykajczyk

SP 60

8

3

C do lat 8

2

-

Seweryn Ledzion

SP 28

7

4

C do lat 8

1

-

Marta Dulcet

SP 60

7

5

C do lat 6

2

-

Franciszek Maciejewski

SP 60

7

6

C do lat 8

3

-

Jakub Bartczak

SP 60

7

7

D do lat 6

1

-

Anna Połczyńska

P Słoneczko Szubin

6

8

D do lat 6

2

-

Lena Rakowska

SP 60

6

9

C do lat 8

4

-

Nicolas Kościukiewicz

SP 60

5

10

C do lat 8

5

-

Wojciech Szmańda

SP 60

5

11

C do lat 8

6

-

Wojciech Irlik

SP 60

5

12

C do lat 8

7

-

Stanisław Szady

SP 60

4

13

D do lat 6

3

-

Lena Popowska

SP 60

4

14

D do lat 6

4

-

Małgorzata Mikucka

SP 60

4

15

D do lat 6

5

-

Laura Biżek

SP 60

4

16

C do lat 8

8

-

Oskar Kruczkowski

SP 60

3

17

D do lat 8

2

-

Maja Barcińska

SP 60

3

18

C do lat 6

3

-

Franciszek Połczyński

P Słoneczko Szubin

2

Ostatnio zmieniany niedziela, 06 listopad 2016 21:27

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Można używać podstawowych znaczników (X)HTML. Aby uniknąć spamu, komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu go przez moderatora.

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.