XLII Turniej Szachowy "Wiosna", Szubin 08.05.2016

Oceń ten artykuł
(12 głosów)

XLII Turniej Szachowy "Wiosna" zgromadził na starcie uczestników z następujących klubów i miejscowości: MKS EMDEK Bydgoszcz, UKS MDK 1 "Hetman" Bydgoszcz, PKS Leśny Bydgoszcz, ITS Kopernik Inowrocław, KSz Gambit Świecie, UKS Szachowa Dwójka Szubin, Mrocza, Palmierowo, Rynarzewo. Adepci królewskiej gry rywalizowali w 5 grupach rankingowych: A - od 1800, B - 1600, C - 1400, D - 1200, E - 1000. Organizacji zawodów podjął się Szubiński Dom Kultury i UKS Szachowa Dwójka Szubin.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe wręczono następującym laureatom: Grupa A - I miejsce Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), II miejsce Przemysław Szmidt (Gambit Świecie), III miejsce Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), Grupa B - I miejsce Gerard Balcerek (Leśny Bydgoszcz), II miejsce Gracjan Bromorski (EMDEK Bydgoszcz), III miejsce Szymon Kluska (Szachowa Dwójka Szubin), Grupa C - I miejsce Stanisław Moska (Szachowa Dwójka Szubin), II miejsce Martyna Retman (VI LO Bydgoszcz), III miejsce Olaf Jagodziński  (Palmierowo), Grupa D - I miejsce Amadeusz Leszczyński (I LO Szubin / Szachowa Dwójka Szubin), II miejsce Roksana Bromirska (EMDEK Bydgoszcz), III miejsce Aleksandra Moska (MDK 1 Bydgoszcz / Szubin), Grupa E - I miejsce Jan Rosiński (Mrocza), II miejsce Bartosz Król (Mrocza), III miejsce Marta Flatow (EMDEK Bydgoszcz).

Lista dotychczasowych tryumfatorów cyklu "Cztery Pory Roku": I Turniej Szachowy Zima 21 I 2006 - Piotr Szybowicz (AZS UKW Bydgoszcz), II Turniej Szachowy Wiosna 1 IV 2006 - Jerzy Białas (LZS Szubin), III Turniej Szachowy Lato 22 VIII 2006 - Piotr Lech (LZS Szubin), IV Turniej Szachowy Jesień 2 XII 2006 - Dariusz Wargulec (LZS Szubin), V Turniej Szachowy Zima 25 II 2007 - Piotr Lech (LZS Szubin), VI Turniej Szachowy Wiosna 14 IV 2007 - Jerzy Białas (LZS Szubin), VII Turniej Szachowy Lato 8 IX 2007 (juniorzy) - Filip Nikodem (LZS Szubin), VIII Turniej Szachowy Jesień 24 XI 2007 (juniorzy) - Filip Nikodem (LZS Szubin), IX Turniej Szachowy Zima 23 II 2008 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), X Turniej Szachowy Wiosna 7 VI 2008 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XI Turniej Szachowy Lato 13 IX 2008 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XII Turniej Szachowy Jesień 29 XI 2008 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XIII Turniej Szachowy Zima 17 I 2009 (juniorzy) - Dominik Szortyka (MDK 1 Bydgoszcz), XIV Turniej Szachowy Wiosna 28 III 2009 (juniorzy) - Dominik Szortyka (MDK 1 Bydgoszcz), XV Turniej Szachowy Lato 12 IX 2009 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XVI Turniej Szachowy Jesień 28 XI 2009 (juniorzy) - Hubert Gabryszewski (NOK Nakło), XVII Turniej Szachowy Zima 6 II 2010 - Dariusz Wargulec (LZS Szubin), XVIII Turniej Szachowy Wiosna 10 IV 2010 - Jerzy Białas (LZS Szubin), XIX Turniej Szachowy Lato 18 IX 2010 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XX Turniej Szachowy Jesień 27 XI 2010 (juniorzy) - Adam Zieliński (LZS Szubin), XXI Turniej Szachowy Zima 22 I 2011 (juniorzy) - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXII Turniej Szachowy Wiosna 9 IV 2011 (juniorzy) - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXIII Turniej Szachowy Lato 17 IX 2011 (juniorzy) - Kacper Czaczyk (Baszta Żnin), XXIV Turniej Szachowy Jesień 26 XI 2011 - Jarosław Wiśniewski (NOK Nakło), XXV Turniej Szachowy Zima 28 I 2012 - Gromosław Kroczka (LZS Szubin), XXVI Turniej Szachowy Wiosna 26 V 2012 - Jan Budrewicz (POZKAL Inowrocław), XXVII Turniej Szachowy Lato 8 IX 2012 - Piotr Szybowicz (AZS UKW Bydgoszcz), XXVIII Turniej Szachowy Jesień 1 XII 2012 - Paweł Jaroch (Pocztowiec Bydgoszcz), XXIX Turniej Szachowy Zima 2 III 2013 - Marek Olszewski (Chemik Bydgoszcz), XXX Turniej Szachowy Wiosna 25 V 2013 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXI Turniej Szachowy Lato 14 IX 2013 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), XXXII Turniej Szachowy Jesień 1 XII 2013 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XXXIII Turniej Szachowy Zima 1 II 2014 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXIV Turniej Szachowy Wiosna 31 V 2014 (juniorzy) - Wojciech Florek (Chemik Bydgoszcz), XXXV Turniej Szachowy Lato 21 IX 2014 - Piotr Szybowicz (Szachowa Dwójka Szubin), XXXVI Turniej Szachowy Jesień 22 XI 2014 - Jarosław Wiśniewski (NOK Nakło), XXXVII Turniej Szachowy Zima 8 II 2015 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin), XXXVIII Turniej Szachowy Wiosna 12 IV 2015 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XXXIX Turniej Szachowy Lato 13 IX 2015 - Karol Jaroch (Fala Świekatowo), XL Turniej Szachowy Jesień 19-20 XII 2015 (do 1400 FIDE) - Kacper Karabasz (MDK 5 Bydgoszcz), XLI Turniej Szachowy Zima 19 III 2016 - Piotr Konieczyński (Baszta Żnin), XLII Turniej Szachowy Wiosna 8 V 2016 - Dariusz Wargulec (Szachowa Dwójka Szubin).

Ostatnio zmieniany środa, 11 maj 2016 06:56

Skomentuj

Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*). Można używać podstawowych znaczników (X)HTML. Aby uniknąć spamu, komentarz zostanie opublikowany po zaakceptowaniu go przez moderatora.

logo

Kujawsko - Pomorski Związek Szachowy

ul. Słowackiego 118a
87-100 Toruń

REGON: 092384463
NIP: 953-23-21-732

Bank Spółdzielczy w Toruniu
95 9511 0000 2001 0004 3498 0001

Administrator Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.